Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Jauni pakalpojumu veidi – stilizēta foto sesija un skatuves make-up meistarklases!Deju klubs “TRIUMFS” ar prieku palīdzēs visiem cilvēkiem, kuri vēlas savas deju prasmes piedāvāt kā profesiju darba tirgū, vai arī vienkārši iemūžināt sevi stilizētā skatuves tēlā. Ja Jūs vēlaties kaut uz mirkli iejusties valdzinošas Parīzes varietē skaistules lomā, krāšņā atlasa tērpā ar mežģīnēm, volāniem, koķetīgām bantītēm un grezniem boa, kura ir gatava izskriet uz skatuves un, priecīgi smejoties, celt kājas kan-kan ritmos, vai izmēģināt sevi kaislīgas čigānietes lomā, zīlējot draugiem un dejojot Jūsu privātajā čigānu taborā, Jums nemaz nevajag doties nogurdinošā ceļojumā uz Indiju vai Parīzi. “TRIUMFS” palīdzēs Jums īstenot pašus eksotiskākos sapņus un fantāzijas. Mēs piedāvājam Jums unikālo iespēju izveidot Jūsu profesionālo portfolio!

Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda ātri un kvalitatīvi izveidos ikvienu Jūsu izvēlēto tēlu. Mūsu stilisti piemeklēs Jums vislabākos tērpus un aksesuārus, grima mākslinieki izveidos stilizētu make-up. Režisori palīdzēs Jums atrast visizteiksmīgākās pozas, veiks kāju un roku pozīciju korekciju, iemācīs nodot vēlamo emocionālo stāvokli caur sejas izteiksmi un skatienu. Fotogrāfs izveidos brīnišķīgus foto mākslas darbus ar specefektiem.
Sīkāk par stilizēto un skatuves fotosessiju ->

Vēl viens šīs sezonas jaunums – stilizētā un skatuves make-up meistarklases. Tās ieinteresēs ikvienu, kas vēlas apgūt skatuves make-up tehniku, uzzināt tēla stilizācijas noslēpumus un izmēģināt iegūtās zināšanas praksē mūsu vērīgo speciālistu vadībā. Neticami īsā laikā Jums iemācīs pareizi veidot make-up bāzi, izvēlēties krāsu gammu, veidot acu, uzacu, lūpu formu un mainīt sejas apjomu ar pūdera un vaigu sārtumu palīdzību. Ar visiem nepieciešamajiem kosmētiskajiem līdzekļiem praktiskajās nodarbībās Jūs nodrošināsim mēs!
Sīkāk par skatuves make-up meistar-klasēm ->


<- atgriezties


Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv