Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Austrumu dejas


Katras sievietes sapnis - būt skaistai un iekārojamai. Šis noslēpums jau kopš seniem laikiem ir zināms Austrumu kultūras pārstāvjiem. Pirms dažiem tūkstošiem gadu Austrumos radās vēderdejas, kuras ļauj ilgstoši saglabāt jaunību, atklāt sevī sievišķību, izpaust radošo enerģiju, izraisīt vīriešu interesi un kļūt par pievilcīgu, brīvu, skaistu sievieti, kura ir pārliecināta par sevi!

Šodien Austrumu dejas ir ļoti populāras visā pasaulē. Dažus vilina Austrumu eksotika, citi seko modes tendencēm, bet tikai daži zina par to, cik labvēlīgas un veselīgas ir vēderdejas sievietes organismam. Nodarbošanās ar vēderdejām ievērojami attīsta vēdera muskuļus, nostiprina locītavas un iztaisno mugurkaulu, saliekot vietā mugurkaula skriemeļus, kam pateicoties mazinās sāpes kakla, krūškurvja un vidukļa zonās, zūd galvassāpes. Intensīva gurnu kustība ne tikai trenē vēdera muskulatūru, masē vēdera apakšdaļas orgānus, bet arī ievērojami uzlabo sieviešu seksuālās funkcijas. Nodarbošanās ar vēderdejām palīdz samazināt svaru, uzlabot ādas struktūru, izvairīties no celulīta. Austrumu dejas māksla sniedz dvēseles harmoniju un sekmē apslēpto psiholoģisko problēmu novēršanu.

Ja Jūs esat nolēmusi apgūt valdzināšanas mākslu, iepazīt austrumu deju maģiju un dziedinošās īpašības, SPORTA DEJU KLUBS “TRIUMFS” gaida tieši Jūs!


Kādos gadījumos labāk atturēties no vēderdejām


Mūsdienās vēderdejas ir ieguvušas lielu popularitāti visā pasaulē. Visi runā par to labvēlīgo ietekmi, taču reti kurš zina, ka tām ir arī savas kontrindikācijas. Kategoriski aizliegts nodarboties ar vēderdejām grūtniecības laikā. Topošajām māmiņām ir jāatceras, ka jebkura neuzmanīga kustība vai vēdera muskulatūras pārslodze var ievērojami kaitēt mazulim. Savukārt, pēc dzemdībām vēderdeju nodarbības ļauj visātrāk atgūt iepriekšējo fizisko formu. Nav ieteicams nodarboties ar vēderdejām, ja ir ginekoloģiskās problēmas, kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūla, dažāda veida iekaisumi vai varikozes slimība, kā arī cilvēkiem ar plakanās pēdas slimību, mugurkaula bruku, aknu slimībām. Kategoriski aizliegts nodarboties ar vēderdejām tuberkulozes, pneimonijas vai bronhīta laikā. Visas augstākminētās kaites ir labs iemesls pieteikties ārsta konsultācijai pirms jebkādas fiziskas slodzes uzsākšanas. Ir jāatceras, ka pie jebkuras slimības slodzei jābūt sabalansētai.

Slimību saraksts, kas pieļauj nodarboties ar vēderdejām: erozijas, gastrīta, nelielas skoleozes, saaugumu slimību vai dzemdes nolaišanās gadījumā.

Saudzējiet sevi!
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv