Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Deju aerobika


Aerobika – tas ir vingrinājumu kopums, kas tiek izpildīts mūzikas pavadījumā. Aerobika pastāv un attīstās jau daudzu gadu gaitā, tāpēc nav brīnums, ka ir parādījies liels aerobikas paveidu skaits, kurš var atšķirties kā pēc muzikālā pavadījuma, tā arī pēc vingrinājumu izpildes metodikas.

Deju aerobika ir īpaši izstrādāta programma, kuras pamatā ir dažādas deju kustības, kas sadedzina maksimāli daudz kalorijas un līdz ar to palīdz samazināt svaru. Uzlabot vispārējās veselības stāvokli, attīstīt muskulatūru un iegūt vēlamo figūru. Deju aerobikas nodarbības nostiprina sirds un asinsvadu sistēmas struktūru, attīsta ritma izjūtu, uzlabo garastāvokli un atbrīvo no kompleksiem, palīdzot atrast laimi un prieku veselīgā un aktīvā dzīvesveidā.

Ja Jūs sapņojat uzlabot sava auguma trūkumus un fizisko formu, celt organisma izturību, attīstīt roku, kāju, gurnu un muguras muskulatūru un saņemt pozitīvas emocijas - Deju klubs “TRIUMFS” gaida Jūs! Vingrinājumu dažādība, draudzīga atmosfēra, mūsu studijas pasniedzēju augsta profesionalitāte un individuāla pieeja palīdzēs Jums sasniegt vēlamos rezultātus maksimāli īsākā laika periodā.
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv