Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Deju šovi Šova deju grupas “TRIUMFS” raiders Tērpu noma Skatuves un stilizēta fotosesija Skatuves make-up meistarklases
 

Deju šovi


Šova deju grupa “TRIUMFS” nu jau piekto gadu pārsteidz un iepriecina Latvijas skatītājus ar aizraujošākajām un krāšņākajām deju programmām; piedalās festivālos, svētkos, prezentācijās, koncertos un korporatīvajās ballītēs. Šovgrupas repertuārs ir ļoti daudzveidīgs - no eksotiskajām tautas dejām (austrumu, indiešu, brazīļu, spāņu, čigānu u.c.) līdz mūsdienu dejām, iekļaujot ekstravagantus kabarē deju šovus un džeza-moderna kompozīcijas.

Mēs piedāvājam atsevišķus deju uzvedumus, kā arī koncertprogrammas, garumā no 15 minūtēm līdz 1 stundai, dažādos sastāvos (4-12 cilvēki), atšķirīgos deju stilos.

Šova deju grupas “TRIUMFS” uzveduma standartprogrammas garums ir 15 minūtes. Tā sastāv no 5-7 sižetiski saistītiem deju priekšnesumiem, kuri tiek izpildīti nonstopā. Katrs priekšnesums tiek izpildīts atšķirīgos tērpos un sniedz skatītājiem jaunas emocijas. Atsevišķos gadījumos ir iespējams sadalīt standartprogrammu divās daļās.


Venetian carnival


Tas ir krāšņs horeogrāfisks šovs, kas ataino vienu no vēsturiski vecākajiem svētkiem - Venēcijas masku karnevālu. Maska un karnevāla tērps slēpa personas patieso identitāti, kas ļāva darīt visu, ko sirds kāroja neatkarīgi no cilvēka sociālā slāņa un titula - pat sēdēt vergam un princim pie viena galda un malkot vīnu, ko pasniedza brīvie ļaudis. Šajās orģiju dienās ievēlēja viltus karali, kuram karnevāla beigās vajadzēja izdarīt pašnāvību, iet bojā ugunsgrēkā vai mirt no naža asmens.
Spilgti un grezni tērpi, valdzinoša mūzika un sirdi plosošs karaļa un karalienes mīlestības stāsts neatstās vienaldzīgu pat visizsmalcinātāko auditoriju.
Kubas šovs - Viva la Cuba


Kolorītas, izteiksmīgas, kaislīgas, burvīgas dejas un karstasinīgi ritmi, kā arī eksotiski un krāšņi tērpi liks Jums nokļūt kaislīgajās Kubas naktīs. Šovs «Viva la Kuba» Jūs aizvedīs uz Karību salu ielām un ļaus izbadīt kubiešu dzīvesprieku.
Ocean Magic


Jauna šova programma „Ocean magic”, kuras pirmizrāde notika Starptautiskajā izstādē DANCE MAGIC EXPO 2011, aizrāva visus skatītājus un tika atzīta par vienu no viskrāšņākajiem Latvijā. Tā ļauj skatītājiem nokļūt aizraujošā un pasakainā zemūdens pasaulē, izjust ūdens stihijas iespaidīgo deju, ieskatīties vijīgo ūdens zāļu hipnotizējošās kustībās, izzināt gliemežvāku noslēpumaino krāšņumu un jūras pērles mistēriju, ieraudzīt graciozu ūdens valdnieci un atklāt okeāna pasaules harmoniju. Šīs deju šovs pārsteigs un iespaidos pat visizsmalcinātāko skatītāju.
Brazīļu šovs


Rio de Žaneiro karnevāla spilgtās krāsas, ugunīgais temperaments, aizraujošais ritms, temps, dinamika, raksturs un kaislīgas sirdis – tas ir deju kluba “TRIUMFS” brazīļu šovs.

Krāšņie karnevāla tērpi, rotāti ar mirdzošiem akmentiņiem, lieliskā horeogrāfija un plastika, dāvās Jums neaizmirstamas sajūtas. Jūs sagaida krāsains karnevāla šovs, sambas skolu sacensības un programmas kulminācijā – Sambas karalienes izvirzīšana viesu vidū.
Čigānu šovs


Čigānu šovs - tie ir svētki ar apburošu un maģisku mūziku, kaislīgām un valdzinošām dejām, kurās atspoguļojas spilgtais Spānijas skaistums un Dienvidindijas ugunīgums. Pārsteidzoša svelme, hipnotizējošais čigānu deju spēks un temperamentīgums, spilgti tērpi un krāšņi svārki, kas strauji plīvo līdz ar dejotāju kustībām, pārsteigs Jūsu viesus un dāvās neaizmirstamus mirkļus “brīvo klejotāju” sabiedrībā. Deju grupas „TRIUMFS” čigānu šovs nevienu neatstās vienaldzīgu!
Indijas Bollivudas šovs


Indijas Bollivudas šovs ir izveidots kā spilgts un aizraujošs stāsts. Tas atgādina indiešu kino, kas aizrauj jau pirmajās minūtēs un liek tajā nemanāmi iemīlēties. Pat tas, kurš nekad nav sastapies ar Indijas noslēpumaino šarmu, novērtēs tās skaistumu un deju eleganci. Plastika un grācija, sejas izteiksmes un kanoniskas pozas, kas atdarina Dievus; burvīga eksotiskā mūzika, krāsaini tērpi un spilgts grims, kā arī dejotāja izpaustās emocijas un jūtas, kuras tiek izklāstītas ķermeņa valodā – tas viss saviļņo skatītāju sirdis. Attēlotais deju iestudējums vēsta par aizkustinošu mīlestību, reliģiozitāti, tipisku indiešu drāmu, eksotiskām, mistiskām dejām, kuras caurstrāvo Dievišķais gars. Deju grupas “TRIUMFS” Indijas šovs ir patiesi pārsteidzošs uzvedums!
Austrumu dejas


Austrumu šova programma ļaus skatītājiem nokļūt aizraujošā un eksotiskā austrumu deju pasaulē. Graciozas meitenes spilgtos tērpos, kuri izceļ ķermeņa skaistumu, izpildīs valdzinošās un jutekliskās vēderdejas, kā arī noslēpumainas dejas ar svecēm, kuras palīdzes izprast kulta dejas mistēriju, ko reiz izpildīja Ēģiptes priesterienes. Savukārt neparastās dejas ar lakatiem, izsmalcinatas austrumu mūzikas pavadījumā, sniegs skatītājiem neaizmirstamas sajūtas. Jūsu viesiem būs unikāla iespēja iejusties austrumu skaistules vai šeiha lomā un iemācīties vairākus vēderdeju elementus.
„Burleskas” šovs


TRIUMFA „Burleskas” šovs ir jūtu, teātra, deju un mūzikas maisījums, spilgta amerikāņu mūziklu un parīziešu varietē pasaule. Graciozas kustības, vilinošs izskats, ekstravagance, izteiksmīgums, krāšņi tērpi un mūsdienīgas Šēras un Kristinas Agileras dziesmas.
Kabarē šovs


Kabarē - emociju, teātra, mūzikas un dejas apvienojums. Tā ir Parīzes bohēmas radīta spilgta pasaule, kura vēl joprojām reibina galvu un aizrauj skatītāju sirdis. Graciozās un elegantās kustības, vilinošais izskats, šarmanti svārki ar krāsainām volānu kārtām, kas ar katru kustību plīvo arvien augstāk un augstāk, ziņkārīgiem skatieniem atklājot mežģīņu zeķes ar koķetīgām bantītēm... Šī satriecošā enerģētika, meiteņu ķircinošā uzvedība, romantiskā atmosfēra, ar kaisles un flirta piegaršu, liks Jūsu sirdīm sisties arvien straujāk! Deju grupas “TRIUMFS” kabarē šovs radīs Parīzes vakara atmosfēru un jebkurus svētkus piepildīs ar prieku, kaislību un jautrību!
Afrikāņu šovs


Afrikāņu šovs liek asinīm mutuļot. Afrikāņu bungu mežonīgie ritmi; atbrīvotas, dzīvespriecīgas un vitālas rituāla dejas, pārceļ skatītājus uz karsto Āfriku. Oriģināla dramaturģija, krāsaini tērpi, aizraujoši ritmi un neaizmirstami akrobātiskie triki, padarīs Jūsu pasākumu spožu, oriģinālu un neaizmirstamu!


Karsējmeiteņu deju šovs


Karsējmeiteņu deju šovs – tas ir spilgts deju virziens, kurš apvieno dejas, akrobātikas un vingrošanas elementus. Programma sastāv no dažādiem deju stiliem: hip-hop, r`n`b, disco, rock, pop, strip, latino u.c. Arī muzikālais pavadījums ir ļoti dažāds - no sporta klasikas līdz populāriem hītiem mūsdienu aranžējumā. Spilgti tērpi, oriģināli iestudējumi skaistu meiteņu enerģiskajā izpildījumā. Karsējmeiteņu grupa “TRIUMFS” jebkuru turnīru padarīs par spilgtu notikumu!
Deju šovu var pasūtīt, zvanot pa tālruni (+371) 29264995.
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv