Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Karsējmeitenes


Pirmās karsējmeiteņu komandas parādījās Amerikā XIX gs. septiņdesmitajos gados. Tās sastāvēja no skaistām, lokanām meitenēm, kuras pavadīja sporta komandas uz sacensībām, atbalstot spēlētājus ar saucieniem, uzmundrinošiem dzejoļiem un skaļiem aplausiem, bet spēles pārtraukumos izklaidēja skatītājus ar īsām dejām un akrobātiskiem trikiem. Šodien katrai, pat nelielai futbola, basketbola un hokeja komandai ir sava karsējmeiteņu grupa, bez kuras piedalīšanās nenotiek nevienas sacensības. Turklāt, pastāv ikgadējie karsējmeiteņu čempionāti, kuros žūrija vērtē deju un akrobātisko elementu oriģinalitāti, kā arī prasmi "uzkarsēt" publiku, lai noteiktu valsts labāko karsējmeiteņu komandu.

Šo sporta tradīciju pārņēma vairākas Eiropas valstis, tai skaitā arī Latvija. Protams, mūsu valstī karsējmeiteņu komandas vēl nav ieguvušas tik lielu popularitāti kā Amerikā, bet labākajām sporta komandām jau ir personīgā karsējmeiteņu grupa.

Mēs atbalstām šo lielisko tradīciju, kas sporta sacensības padara vēl aizraujošākas, veicina skatītāju piesaistīšanu, sniedz pozitīvu garastāvokli un ceļ pašpārliecinātību sportistiem.

Ja Jūs esat enerģiska, komunikabla, mīlat sporta turnīrus un sapņojat atbalstīt mīļāko komandu ar aizkustinošām dejām un skaļiem aplausiem, deju klubs “TRIUMFS” gaida tieši Jūs!


Karsējmeitenes - kas tas ir?


Karsējmeitenes ir sporta un izklaides industrijas sajaukums. Efektīvās dejas, elpu aizraujošie akrobātiskie triki, uzmundrinošie dzejoļi papildinās ikvienu izklaides pasākumu ar neaizmirstamu sniegumu. Karsējmeiteņu darbība izpaužas divos galvenajos virzienos: no vienas puses, tā ir sporta aktivitāšu papildināšana ar izteiksmīgiem, krāšņiem šoviem, no otras puses - pilnīgi patstāvīgs sporta veids: komandas konkurē savā starpā, cīnās nacionālajos un pasaules karsējmeiteņu čempionātos. Karsējmeitenēm jāpārvalda aerobiku, akrobātiku, dejas un pat retorikas mākslu, lai iesaistītu skatītājus aktīvā komandas atbalstīšanā. Aizraujošās dejas, piramīdas, lēcieni un salto, megafoni, karodziņi, plakāti, īsie un valdzinošie deju tērpi ar komandas simboliku ir būtiskākie karsējmeiteņu ieroči, kas kalpo vissvarīgākā mērķa sasniegšanai – sporta turnīru labvēlīgas psiholoģiskās atmosfēras veidošana, fanu agresīva noskaņojuma mazināšana un skatītāju emocionālā noskaņojuma kontrole. To visu propagandē Amerikas sporta veids, bet Latvija cenšas to pārņemt.


Karsējmeiteņu “TRIUMFS” deju filozofija


“TRIUMFA” karsējmeitenes prot izveidot dejas, vingrošanas un akrobātisko elementu harmonisko sajaukumu. Profesionalitāte, augsta meistarība, oriģināla pieeja un emocionalitāte - kolektīva lielās popularitātes un pieprasījuma noslēpums. Mēs atbalstām tādus sporta veidus kā futbols, basketbols un cīņas māksla.

“TRIUMFA” karsējmeiteņu grupas pamatsastāvā ir 17 meitenes, vecumā no 15-23 gadiem, ar teicamām horeogrāfiskām prasmēm un plašu repertuāru. Kolektīva programmā ir dažāda stila dejas: Hip-Hop, R-n-B, DISCO, ROCK, POP, STRIP, Latino u.c. Dažāds ir arī mūzikas pavadījums - no sporta klasikas līdz populāriem mūsdienu hītiem. Spilgtie deju tērpi, izteiksmīgās dejas, skaisto “TRIUMFA” meiteņu izpildījumā padarīs ikvienu turnīru par neaizmirstamu notikumu.

Mēs esam atvērti sadarbībai un ar prieku uzņemsim jaunus dalībniekus!
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv