Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Deju šovi Šova deju grupas “TRIUMFS” raiders Tērpu noma Skatuves un stilizēta fotosesija Skatuves make-up meistarklases
 

Skatuves make-up meistarklases


Make-up uzklāšana – tā ir patīkama procedūra, kuru ikviena sieviete ar prieku izpilda katru rītu. Skatuves make-up, līdzīgi fotografēšanai vai video filmēšanai paredzētajam nepieciešamajam specifiskajam grimam, ievērojami atšķiras no ikdienas dekoratīvās kosmētikas lietojuma.

Variācijas pastāv gan kosmētisko līdzekļu tilpumā, gan make-up spilgtumā, kontrastā un krāsu spektrā. Skatuves gaismas nepieļauj neizteiksmīgas krāsas un izpludinātas līnijas. Jo spilgtākas lūpas, tumšākas un biezākas skropstas, jo labāk. Tajā pašā laikā nedrīkst arī pārspīlēt. Veidojot make-up ir jāņem vērā cilvēka individuālas īpatnības un apģērba krāsas, grimam ir jābūt ne tikai redzamam, bet arī kārtīgam un gaumīgam.

Pareizi uzklāt bāzi, izvēlēties krāsu gammu, izveidot skaistu acu, uzacu un lūpu formu, palielināt vai samazināt sejas apjomu ar pūdera un vaigu sārtuma palīdzību – tā ir māksla, kuru var apgūt ikviens. Ja Jūs vēlaties apgūt skatuves make-up tehniku, uzzināt tēla stilizācijas noslēpumus un izmēģināt to visu praktiskajās nodarbībās mūsu profesionāļu vadībā – “TRIUMFS” gaida Jūs!

Mēs piedāvājam:


Make-up nodarbības Nodarbību garums Cena Svarīgi
Ātrais – skatuves make-up pamati

1 stunda teorija + 3 stundas praktiskās nodarbības
1 diena – 4 stundas 25 Ls Praktiskajās nodarbībās ar visiem nepieciešamajiem kosmētiskiem līdzekļiem un spoguļiem Jūs nodrošinām mēs
Pamatkurss – – no ikdienas līdz skatuves make-up

2 stundas teorija + 7 stundas praktiskās nodarbības
3 dienas pa 3 stundām 45 Ls
Padziļinātais – no ikdienas līdz skatuves make-up + tēla stilizācijas noslēpumi (Brodveja, Austrumu, Indijas make-up)

3 stundas teorija + 12 stundas praktiskās nodarbības
5 dienas pa 3 stundām 75 Ls


Lai pierakstītos uz meistarklasēm Jums ir jāatsūta pieteikums (ar vārdu un uzvārdu, kontakta tālruni, e-pasta adresi, izvēlētā kursa nosaukumu) uz e-pastu info@triumfsdance.lv
Informācija pa tālruni +371 29264995, +371 29818676
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv