Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Strip-plastika


Ja Jums patīk sievišķīga, izsmalcināta deja ar vieglu erotikas un pavedināšanas nokrāsu, deju klubs „TRIUMFS” piedāvā aizraujošu strip-plastikas kursu.

Nekādas izģērbšanās, tikai plastiskas un jutekliskas kustības apvienojumā ar striptīza elementiem brīnišķīgas mūzikas pavadījumā!


Strip-plastika – kas tas ir?


Sākotnēji striptīzu uzskatīja kā izģērbšanos dejas laikā. Agrāk tāda veida skaistuma, mīlestības un kaislības dejas izpildīja priesterienes, cenšoties ar plastiskām, erotiskām kustībām izdabāt Dieviem. Mūsdienās tas ir ieguvis citu nozīmi.

Strip-plastika pieder pie viena no aerobikas veidiem. Tās ir skaistas kustības ar daudzveidīgiem pietupieniem un pacēlieniem, kuri tiek izpildīti gan sēdus, gan stāvus un paredz sarežģītas pārejas no vienas pozīcijas uz otru. Strip-plastika veicina ķermeņa lokanību un kustību koordināciju, attīsta spēju dejā pasniegt sevi kā seksīgu un iekārojamu sievieti. Tā dod iespēju izveidot mazu izrādi, kas apburs ne tikai Jūsu sirdi, bet liks aizrauties arī skatītāju elpai! Strip-plastika ļauj iegūt ķermeņa un dvēseles brīvību, kurā atklājas Jūsu individuālais tēls. Pateicoties ķermeņa plastikai un neierobežotām fantāzijām, veidojas iespaidīgas dejas, kas izskatās vilinoši, eleganti un dabiski, bet tajā pašā laikā, nepārsniedz ētikas un estētiskās robežas.

Šobrīd strip-plastika kļūst arvien populārāka un strauji attīstās, iekļaujot sevī arī citu sievišķīgu deju stilu elementus. Tagad jau pastāv dažādi strip-plastikas veidi: R`n`B strip, latino strip, klasiskā strip-plastika u.c., kā arī interesanti paveidi, balstoties uz dažādiem priekšmetiem, ko izmanto dejā: lap-dance, table-dance, pole-dance u.c.


Strip plastikas nodarbības – kam tās ir domātas?


Strip-plastikas nodarbības ir paredzētas visiem, kas vēlas pilnveidot savu ķermeni, attīstīt lokanību un plastiku, iemācīties skaisti kustēties, apgūt savaldzināšanas mākslu vai vienkārši atklāt sevī jaunas iespējas, rakstura īpašības, atbrīvoties no kompleksiem un justies pārliecinoši jebkurā situācijā. Regulāras nodarbības strip-plastikā savieno patīkamo ar lietderīgo. Pirmkārt, cilvēks pārvar savus kompleksus, pieņem un iemīl savu ķermeni, ceļas pašapziņa. Koptēls kļūst pievilcīgs un atraisīts. Otrkārt, striptīzs ir lielisks līdzeklis kā atbrīvoties no liekā svara, jo maksimāli tiek nodarbināta kāju, roku, krūšu un vēdera muskulatūra. Stiepšanās vingrinājumi stimulē muskuļu darbību, paaugstina locītavu un cīpslu elastību. Strip-plastika uzlabo stāju un gaitu.

Strip-plastika palīdz ieviest dažādību seksuālajā dzīvē, neatkarīgi no vecuma, sociālā statusa un profesijas. Emocionāla jūtu izpausme apvienojumā ar lēnu un strauju, plūstošu un ekspresīvu kustību virknēm, kad vēlmes un jūtas ķermenis pārveido graciozās etīdēs neatstās vienaldzīgu! Strip-plastikas nodarbības piešķirs Jūsu kustībām šarmu un sievišķību, kas iespaidos ikvienu!
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv