Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Brodveja džezs


Brodveja džezs – enerģiska, izteiksmīga un tēlaina deja, kura radās baleta, moderna, svinga, hip-hop, afro, break un fank sajaukuma rezultātā. Tā ir spilgti teatralizēta deja, kurai piemīt kustību izteiksmes līdzekļu daudzveidība un izteikta personības izpaušanās. Brodveja džezs apvieno dabiskumu un iespaidīgumu. Efektīgas, noteiktas pozas, pagriezieni, palēcieni, brīvas ķermeņa kustības, ritmiskums un emocijas aizkustinošas mūzikas pavadījumā pārvērš nodarbību īstā izrādē!

Ja Jūs mīlat Brodveja mūziklus un sapņojat kaut uz mirkli kļūt par tās varoni, deju klubs „TRIUMFS” gaida tieši Jūs!


Brodveja džezs - kas tas ir?


Uzskata, ka džeza deju ir izveidojuši afrikāņi un afroamerikāņi, bet tehnikas pamatā ir nēģeru folklora, sajaukumā ar citu ASV emigrantu dejām. Šī stila uzplaukums notika sešdesmitajos gados. Tas turpina attīstīties arī mūsdienās, savienojot pagātnes izpildījuma manieri ar modernām un neordinārām idejām. Džeza dejas pamatprincipi ir līdzīgi džeza mūzikai – tā ir improvizācija, polimerija un policentrija. Improvizācija nāk no pašas afrikāņu dejas būtības. Džeza dejotāji izstrādāja noteiktas metodes dejas apmācībā, izveidoja kustības kopumu, kas piešķīra savdabīgu nokrāsu katram džeza skolas uzvedumam. Un parādījās termini – “Matt Matoksa tehnika,” “Luidzhi-džezs,” “Saimona-džezs”. Brodveja džezs ir ļoti daudzpusīgs. Džeza raksturīgās īpašības ir kustības atbilstība mūzikas ritmam; sinkopētas kustības, kad izmanto ritmu starp mūzikas spēcīgajām daļām; gurnu izmantošana, kas padara deju īpaši izteiksmīgu; izolētas kustības, kad tiek kustināta kāda ķermeņa daļa, bet viss pārējais paliek nekustīgs, vai kustās pretējā virzienā; efektīgas roku kustības, slīdēšana, lēcieni.


Vai Brodveja džeza māksla ir pieejama katram?


Nodarboties ar džezu var neatkarīgi no vecuma, auguma un svara. Katrs atradīs šajā dejā savu „odziņu” - bērni iemīlēs dejas mākslu, pieaugušos džezs apburs ar asām un plūstošām kustībām, izteiksmību un grāciju. Lai apgūtu džeza tehniku ir nepieciešams ilgs un neatlaidīgs darbs. Sakarā ar to, ka džeza kustības ievērojami noslogo gurnu un muguras muskulatūru, šis deju stils nav ieteicams bērniem līdz 12 gadu vecumam.

Nodarbojoties ar Brodveja džezu Jūs uzlabosiet koordināciju un spēju labāk pārvaldīt savu ķermeni, attīstīsiet ritma izjūtu, apgūsiet aktiermākslu un iegūsiet emocionālo baudījumu.. Džeza pamata tehnikas zināšanas un māksla parādīt sevi noderēs Jums arī ikdienā!
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv