Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Kāzu deja


Kāzu deja ir viens no pašiem gaidītākajiem un skaistākajiem svētku mirkļiem. Laimīgā līgavaiņa un līgavas graciozā deja iedvesmo, aizkustina viesus un vecākus, piepildot cilvēku sirdis ar prieku, mīlestību un lepnumu par jauno pāri. Ja Jūsu partneris vai Jūs nemaz neprotiet dejot – uztraukumam nav pamata. Iemācīties dejot nemaz nav grūti. Atnāciet uz deju studiju „TRIUMFS” un Jūsu sapnis kļūs par realitāti…


Kāzu deja: kad sākt gatavoties, grupā vai individuāli?


Optimālais laiks kāzu dejas iestudēšanai ir viens mēnesis. Lai atbrīvotos no saspringuma kustībās, iemācītos izjust ritmu un sākt skaisti dejot, vēlams apmeklēt nodarbības divreiz nedēļā. Partneru apmācības var būt grupās vai arī individuāli.

Individuālā sagatavošanās ir dārgāka, bet labāka ar to, ka Jūsu deja būs unikāla un horeogrāfija būs izveidota tieši priekš Jums, ar Jūsu izjūtām, vēlmēm un gaumi, atbilstoši zāles izmēriem un īpatnībām, pie Jūsu izvēlētās mūzikas. Individuālā pieeja ievērojami samazinās apmācības procesu un ļaus detalizēti pieslīpēt jaunlaulāto meistarību, jo treneris strādās tieši ar Jūsu kļūdām, izsakot Jūsu mīlestību dejas valodā, izskaidrojot emocionālo stāvokli katrai kustībai.

Nodarbības grupā ir krietni lētākas. Tās ļauj apgūt galvenos elementus un vienkāršas kombinācijas no populārākajām Eiropas un Latīņamerikas deju programmām. Nodarbības grupā palīdz atraisīties no neveiklības un kautrības, kā arī pierast pie skatītājiem. Svētkos uz Jums skatīsies daudz vairāk cilvēku nekā deju nodarbībās un ir nepieciešams sagatavoties tik daudzu cilvēku uzmanībai.

Vēlams kaut reizi izdejot Jūsu kāzu deju svētku pasākuma zālē, lai izjustu nepazīstamo deju laukumu un pierastu pie tā.
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv