Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Deju studijas “TRIUMFS” jubilejas koncerta krāšņie uzvedumi pārsteidza visus skatītājus!29. maija sestdienā notika deju studijas “TRIUMFS” jubilejas koncerts “Ceļojums deju pasaulē”, kas kļuva par pilsētas mēroga pasākumu. Pēc skatītāju teiktā, divu stundu garais koncerts pagāja kā viens spilgts, patīkams un neaizmirstams mirklis, kas kaut uz brīdi ļāva aizmirst par dzīves rutīnu, problēmām un ekonomisko krīzi.

Koncertu atklāja interesants slaidšovs, kas parādīja skatītājiem kluba 10 gadu vēsturi. Tajā tika atspoguļoti “TRIUMFA” dzīves visspilgtākie momenti ar audzēkņu komentāriem. Tad sākās brīnišķīgs deju uzvedumu kaleidoskops, kurā piedalījās visi studijas audzēkņi. Paši jaunākie “TRIUMFA” dejotāji greznās balles kleitās un smokingos, ar cilindriem galvā, izpildīja karalisko valsi. Lielisko deju šovu virkne aizrāva skatītājus, liekot aplaudēt visiem reizē. Izteiksmīgā deju valodā tika izstāstīts tradīciju bagātās Indijas mīlas stāsts, atspoguļota kaislīgā čigānu dzīve, izsmalcināto kabarē dīvu ikdiena un Latīņamerikas valstu krāšņie svētki. Koncertu noslēdza grandioza parāde un fantastiska uguņošana, kas sajūsmināja visus skatītājus un preses pārstāvjus. Ceturtais “TRIUMFA” koncerts atnesa deju studijai kārtējo triumfu!

<- atgriezties


Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv