Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Šova deju grupa “TRIUMFS” piedzīvoja īsto triumfu
XII starptautiskajā eksotisko deju festivālā “Karavāna 2010”!Šī gada 16.–17. jūlijā norisinājās XII Starptautiskais eksotisko deju Festivāls „Karavāna 2010”! Festivāla piesātinātā programma piesaistīja daudzus deju kolektīvus un viesus, ne tikai no visas Latvijas, bet arī no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas un Anglijas. Festivālu atklāja profesionāļu koncerts, kas notika 16. jūlijā VEF kultūras pilī. Neaizmirstamais, brīnišķīgais šovs turpinājās trīs stundu garumā. Skatītāji vēroja labāko Baltijas valstu deju studiju priekšnesumus, kā arī ārzemju viesmākslinieku un deju kolektīvu uzvedumus. Par īpašu pārsteigumu kļuva slavenās Maskavas austrumu dejotājas Marinas Ogaņan sniegtais šovs.

Deju grupa “TRIUMFS” šajā koncertā iepriecināja skatītājus ar krāšņo un ritmisko Brazīļu šovu, kas aizrāva skatītājus un izsauca daudz ovāciju, kuras vēl ilgi skanēja, pat pēc dejotāju nokāpšanas no skatuves. Fantastisko Brazīļu tērpu kaleidoskops un dejotāju augstā meistarība sajūsmināja publiku un palika tai atmiņā kā viens no labākajiem sniegumiem.

Lielu interesi izsauca arī deju maratons, kas norisinājās 17. jūlijā pašā Jūrmalas centrā - Jomas ielā. Tas piesaistīja daudzus skatītājus, tai skaitā arī tūristus, kas viesojās Jūrmalā. Deju studijas “TRIUMFS” Indijas šovs atnesa dejotājiem īstu triumfu. Skatītāji vēroja izrādi miniatūrā – Indijas meitenes mīlestības traģēdiju. Viņas jūtas pretojās tradīcijām un tādēļ tā cerībās vērsās pie reliģijas, pēc palīdzības. Par šova kulmināciju kļuva atdzimušās Dievišķās statujas liktenīgā deja. Skatītāju interese bija tik liela, ka pēc šovgrupas “TRIUMFS” deju uzveduma cilvēki izveidoja rindu, lai nofotografētos ar dejotājām.

<- atgriezties


Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv