Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Deju studijas „Triumfs” koncerts „Dance Fiesta”26. maijā jau atkal bija pienācis svarīgākais un gaidītākais mirklis visu „Triumfa” dejotāju gada plānā – ikgadējais noslēguma koncerts, šoreiz ieturēts brazīļu un kubas ritmos ar tēmai atbilstošu nosaukumu – „Dance Fiesta”. Šī ir diena, kuras dēļ radīti jauni krāšņi tērpi un horeogrāfijas. Dejotāji pavadījuši garas deju stundas zālē visa gada garumā, lai ar mirdzošām acīm un satraukumu sirdī varētu kāpt uz skatuves un parādīt skatītājiem savu mīlestību pret deju.

Sporta deju grupu atraktīvās deju kompozīcijas pie populārām Latīņamerikas melodijām, hip-hop grupas deju miniatūra ieturēta slavenā popdziedātāja Maikla Džeksona stilā, karsējmeiteņu enerģiskais deju šovs ar akrobātiskiem trikiem un pārsteidzošiem zīmējumu risinājumiem, kā arī trīs šova deju grupas sagatavotie deju šovi – Ocean Magic, atjaunotais Čigānu šovs un jaunais Kubas šovs – tas viss pārsteidza koncerta viesus, sniedzot pavisam jaunu vīziju par dejas mākslu. Katrs pasākuma viesis vakara gaitā varēja atrast priekšnesumu, kas atbilst tieši viņa gaumei – savu favorītu, kā arī izbaudīt visus pārējos deju uzvedumus. Īpaši iespaidīgu šī koncerta gaisotni radīja pirotehniskais šovs, kas notika reizē ar deju uzvedumiem.

Šogad ikgadējā noslēguma koncerta datums sakrita ar DS TRIUMFS dibinātājas, vadītājas un galvenās treneres – Jekaterinas Pihtinas – dzimšanas dienu, tāpēc tur valdīja īpaša gaisotne. Visi TRIUMFA dejotāji centās izveidot oriģinālus deju apsveikumus, lai pārsteigt TRIUMFA deju māmiņu. Koncerta noslēgumā, kad uz skatuves satikās visi „TRIUMFA” dejotāji un treneri, visi iededzināja brīnumsvecītes un nodziedāja slaveno dziesmu «Happy birthday», kas zālē radīja siltu un svinīgu noskaņu. Kā jau katru gadu, koncerta noslēgums, bija emociju un prieka pilns.

Mums bija liels pagodinājums jau neilgi pēc koncerta beigām dzirdēt tik daudz labu vārdu un atsauksmju. Ar gandarījumu varam teikt, ka „Dance Fiesta” ir līdz šim iespaidīgākais un krāšņākais deju studijas „Triumfs” koncerts un darbs, kas ieguldīts koncerta tapšanā, ir bijis tā vērts! Uz tikšanos nākamajos D/S „Triumfs” koncertos!


<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv