Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

TRIUMFa Ziemassvētku balle
ir kļuvusi par aizgājušā gada spilgtāko notikumu2011. gada 18. decembrī Ogres Kultūras Centra deju zālē notika deju studijas „TRIUMFS” tradicionālā Ziemassvētku balle. Šajos deju svētkos pulcējās visi bērnu un jauniešu grupu dejotāji, kā arī viņu vecāki un draugi. Šogad dejas mākslas pielūdzēju skaits bija ievērojami audzis, pasākuma apmeklētāju skaits pārspēja visas cerības un sasniedza 500. Ogres Kultūras Centra un deju studijas administrācija krietni nopūlējās, lai visiem pasākuma viesiem atrastu vietu zālē.

Kā jau katru gadu, pasākums sākās ar „TRIUMFA” dejotāju atskaites koncertu. To atklāja paši jaunākie dejotāji demonstrējot deju priekšnesumus, kas izveidoti vien dažu mēnešu laikā. Viņiem šī uzstāšanās kļuva par debiju tik lielas auditorijas priekšā. Vecāki, treneri un vecāko grupu dejotāji aktīvi atbalstīja mazos māksliniekus. Pieredzējušākie dejotāji, kas dejas mākslu apgūst jau vairākus gadus, speciāli šim pasākumam, bija sagatavojuši oriģinālas deju miniatūras, kas iespaidoja ne tikai skatītājus, bet atnesa lielu prieku arī pašiem dejotājiem. Par gaidītāko Ziemassvētku dāvanu šajā vakarā kļuva šova grupas meiteņu uzstāšanās ,kuras gan skatītājiem, gan dejotājiem pasniedza pasakaino „Ocean Magic” šovu, kurš kļuvis par aizejošā gada lielāko sensāciju, ievedot cilvēkus maģiskajā zemūdens pasaulē.

Pēc koncerta gan dejotāji, gan pasākuma viesi varēja parādīt savus talantus svētku stafetēs, jautros konkursos un, protams, ugunīgās dejās. Svētki atnesa daudz prieka un spilgtu iespaidu kā arī deva iespēju satikties un iepazīties Ogres, Rīgas un Mārupes filiāļu dejotājiem, atcerēties spilgtākos brīžus no deju ikdienas, novērtēt aizejošā gada sasniegumus. Tā bija iespēja dejotājiem satikt jaunus domu biedrus un saņemt pozitīvu emociju lādiņu. Ar prieku varam teikt, ka pasākums izdevies skaists un neaizmirstams!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv