Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

“TRIUMFS” ar deju šovu priecē skatītājus
T/C „Liiba” nakts izpārdošanā – “Rio Brasileiro”!2011. gada 12. augustā Ķekavā norisinājās T/C „Liiba” Rio Brasileiro nakts izpārdošana. “Liiba” saviem klientiem bija sarūpējusi īpašu iepirkšanās nakti Brazīlijas ritmos. Šajā vakarā uz skatuves pie T/C „Liiba” ieejas varēja vērot interesantas modes skates, piedalīties konkursos un loterijās, doties ceļojumā uz Brazīliju ar Capoeira – brazīļu cīņas un dejas mākslas priekšnesumu, un īpašu pārsteigumu bija sarūpējusi šovgrupa “TRIUMFS” vakara kulminācijā ar savu karstasinīgo brazīļu deju šovu!

Deju studijas “TRIUMFS” dejotājas pasākuma apmeklētājus priecēja ar salsas meistarklasi un ugunīgām brazīļu dejām. Pirms salsas meistarklases šova deju grupas meitenes pārsteidza skatītājus ar nelielu salsas priekšnesumu un tad trīsdesmit minūšu laikā arī skatītāji varēja iemācīties salsas pamatkustības. Lai arī sākumā nedroši, vēlāk skatītāji izprata salsas deju un par to saņēma pateicību no „TRIUMFA” meitenēm. Pēc meistarklases skatītājiem bija iespēja nofotografēties ar deju grupas meitenēm, ko tie ar prieku izmantoja. Vakara noslēgumā, vēl pirms „TRIUMFA” meitenes kāpa uz skatuves, skatītāji pulcējās pie tās un ar nepacietību gaidīja priekšnesumu. Ugunīgais Brazīļu šovs iepriecināja T/C „Liiba” apmeklētājus un īpašas ovācijas izsauca Sambas karalienes kronēšana, skatītāji ar saviem aplausiem varēja noteikt uzvarētāju – meiteni, kura vislabāk dejoja “Triumfa” solistes izpildītos soļus!

Pasākuma apmeklētāji ar skaļiem aplausiem pavadīja “Triumfa” šova deju grupas meitenes no skatuves. Mēs ar prieku piedalījāmies Rio Brasilerio nakts izpārdošanā T/C „Liiba”! Arī mums tas bija lielisks piedzīvojums!


<- atgriezties

papildus fotogrāfijas ->
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv