Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

TRIUMFa Ziemassvētku balle
ir kļuvusi par aizgājušā gada spilgtāko notikumu


Māksla ir apveltīta ar unikālām dziednieciskām spējām, jo tā sniedz pozitīvas emocijas, iedvesmo un dāvā ticību nākotnei. Reizēm tieši māksla kļūst par glābiņu tiem, kas zaudējuši cerību un iekrituši depresijā no ilglaicīgās cīņas ar slimībām.

2011. gada 21. decembrī deju studija „TRIUMFS” kopā ar vokālo studiju „Svilpastes” dāvāja Ziemassvētku koncertu „Saulstaru” sanatorijas pacientiem. No pirmā acu skatiena bija skaidrs, ka šis koncerts sanatorijas pacientiem kļuvis par svarīgu, gaidītu notikumu un daži bija tik saviļņoti, ka steidza ieņemt vietas zālē vēl stundu pirms pasākuma atklāšanas.

Koncerts tika atklāts ar skaistām Ziemassvētku dziesmām vokālās studijas „Svilpastes” solistu izpildījumā. Pēc tam deju studijas „TRIUMFS” jaunie dejotāji – Dans Grandans un Karolīna Krauze, kā arī Artis Pukinskis un Kate Vaivode – izpildīja apburošas dejas no Eiropas un Latīņamerikas programmām. Tam sekoja vesels deju un vokālo priekšnesumu kaleidoskops. Vētrainas ovācijas izsauca Renātes Trūpas un Laura Ostrovska uzstāšanās. Pāris izpildīja romantisku deju miniatūru – „Mīlestības stāsts”. Tāpat skatītājus aizrāva jautrais džaivs Šarlotes Ābolas, Ralfa Freimaņa un Veronikas Pokatovas izpildījumā.

Cilvēki ar interesi un lielu uzmanību vēroja jaunos māksliniekus, daži drudžaini apsprieda redzēto. Visa koncerta laikā sanatorijas iemītnieki turpināja ierasties zālē, līdz tā bija pārpildīta. Koncerta beigās tā dalībnieki nostājās parādē, bet skatītāji ilgi aplaudēja, nevēlēdamies atvadīties no māksliniekiem. Likās, ka šis koncerts pārcēla skatītājus gaišā, skaistā, brīnumainā pasaulē no kuras negribējās atgriezties skarbajā realitātē.

Mēs esam patiesi priecīgi, ka mūsu dziesmas un dejas atnesa cilvēkiem prieku un kaut vai uz vienu stundu sniedza mazus svētkus viņu dvēselēm!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv