Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Tagad arī Mārupes iedzīvotājiem
būs iespēja apgūt dejas mākslu slavenajā deju studijā “TRIUMFS”!Nenokavējiet reklāmas bezmaksas nodarbības!!!


No 2011. gada oktobra deju studijai “TRIUMFS”, kas ir labi pazīstama gan deju mākslas cienītāju lokā, gan arī deju profesionāļiem, atvērās vel viena filiāle Jaunmārupē. Nodarbības notiks skaistā, labi iekārtotā Mārupes tenisa skolas ēkā, deju zālē, kas atrodas pašā dzīvojamā masīva vidū, Jaunmārupē, Mazcenas alejā 6a. Deju zāle iekārtota ar spoguļiem, komfortablām ģērbtuvēm un dušām. Mārupes tenisa skolas teritorijā ir liela ērta autostāvvieta un mājīga kafejnīca.


Mārupes iedzīvotājiem un viesiem deju studija “TRIUMFS” piedāvā apgūt šādus deju stilus:
  • Ritmika un sporta dejas
  • Hip-hops, džezs, moderns
  • Karsējmeiteņu programma
  • Salsa
  • Latino
  • Austrumu dejas
  • Strip-plastika un Brodvejas džezs

Deju studija “TRIUMFS” piedāvā lieliskas iespējas Jūsu izaugsmei un daiļradei, augstu pakalpojumu kvalitāti un daudzveidību, draudzīgu atmosfēru, atsaucīgus un pieredzējušus deju speciālistus, interesantu un radošu dzīvi. Steidzieties, “TRIUMFS” gaida Jūs!

Pirmās tikšanās notiks 1. oktobrī plkst. 11.00, deju zālē, Mārupes tenisa skolas ēkā, Jaunmārupē, Māzcenas alejā 6a!!!

Pieteikties deju nodarbībām var nosūtot pieteikumu ar Jūsu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pasta adresi un izvēlētā deju stila nosaukumu uz mūsu e-pastu info@triumfsdance.lv, vai pa tālruni +371 29264995.


<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
Jaunmārupe, Māzcenas aleja 6a
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv