Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

“TRIUMFS” piedalās izstādē “Magic Dance Expo 2011” kā goda viesi!2011. gada 19. - 21. maijā izstāžu centrā Ķīpsalā pirmo reizi Baltijā notika starptautiskā dejas mākslas izstāde-festivāls "Magic Dance Expo 2011", kurā tika uzaicināta arī šovgrupa “TRIUMFS” sniegt paraugdemonstrējumus ar saviem nepārspējamajiem un ekstravagantajiem šoviem. Mums bija tas gods piedalīties izstādē, kura kļuvusi par šogad nozīmīgāko dejas mākslas pasākumu Latvijā. Izstādes laikā uz trīs skatuvēm varēja vērot vairāk nekā divsimt šovu visdažādākajos deju stilos, sekot līdzi spraigām deju sacensībām un konkursiem.

Mēs, deju studija "TRIUMFS", piedalījāmies izstādē ar iespaidīgajiem Āfrikas, Brazīļu un Ocean Magic šoviem. Mežonīgās Āfrikas šovs ļāva izstādes apmeklētājiem izjust seno cilšu iedzīvotāju emocijas pirms vairākiem gadsimtiem; krāšņā Brazīļu šova laikā bija iespējams paviesoties īstā deju karnevālā Dienvidamerikas saulainajās ielās; bet fantastiskais Ocean Magic šovs skatītājus ieveda noslēpumu pilnā ceļojumā jūras dzelmē, kurā satikās gan ar jūras iemītniekiem, gan brīnumdaiļo jūras dievieti. Katra "TRIUMFA" uzstāšanās kļūst par neaizmirstamu piedzīvojumu, kuram līdzi dzīvo arī skatītāji.

Tomēr deju studija “TRIUMFS” skatītājiem bija sagādājusi vēl kādu brīnišķīgu pārsteigumu – tērpu skati Magic Dance Fashion Show", kurā pieredzējušas dejotājas demonstrēja tērpus, kas tapuši pēc deju studijas “Triumfs” mākslinieciskās vadītājas Jekaterinas Pihtinas oriģinālskicēm. Tērpu skate ar smaidīgajām un skaistajām meitenēm un lieliskajiem tērpiem, aizrāva ne vien skatītājus, bet arī pārdevējus, kuri no malu malām steidzās noskatīties parādi.

Šī diena bija bauda skatītāju sirdīm un arī mums pašām, “TRIUMFA” komandai. Vēl jo vairāk mūs priecēja pasaulē atzītu deju profesionāļu teiktais, ka mēs esam Latvijā krāšņākā deju studija ar iespaidīgākajiem šoviem!

<- atgriezties

links uz BT1 portālu
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv