Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

TRIUMFa Ziemassvētku balle
ir kļuvusi par aizgājušā gada spilgtāko notikumuDeju studijas „TRIUMFS” šova deju grupai Jaunais gads ir īpaši svētki. Meitenes to katru gadu sagaida kopā ar mājīgo Ogres Kultūras Centru, priecējot ar krāšņiem deju šoviem visus tā apmeklētājus. Jaunā gada nakts ir pārsteigumu pilna, tādēļ „TRIUMFS” šajos svētkos dāvina skatītājiem kāda jauna šova pirmizrādi. Arī šogad, turpinot tradīciju, Jaunā – 2012. gada pirmajā stundā, balles viesi ar sajūsmu vēroja jauno, krāšņo Kubas šovu.

„TRIUMFA” dejotājas bija tērptas īpaši spilgtos kostīmos, kas izgreznoti ar neskaitāmiem krāsainiem volāniem un meiteņu galvas rotāja krāšņas, stilizētas cepures. Šova grupas dejotājas uz deju grīdas radīja neticami sarežģītus zīmējumus straujo Kubas mūzikas ritmu pavadījumā, izsaucot publikas sajūsmu. Kubiešu rumba, kas tika dejota slavenās muzikālās kompozīcijas „Besomemucho” pavadījumā, un ko izpildīja meiteņu trio un kubiešu mačo, bija tik kaislīga, ka daži skatītāji steidzās pievienoties dejotājiem. Daudz smaidu skatītājos raisīja izaicinošā afro-kubiešu mājsaimnieču deja, bet ugunīgā Lambada iekaroja ikkatra pasākuma viesa sirdi. Krāšņās programmas beigās skanēja tādas ovācijas, ka „TRIUMFA” meitenes nevarēja pamest skatuvi un, skatītājiem par prieku, divas reizes atgriezās, lai paklanītos. Pēc veiksmīgās Kubas šova pirmizrādes Jaunā gada naktī, varam droši teikt – jaunais šovs kļūs par „TRIUMFA” 2012. gada hītu!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv