Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

“TRUMFS” pārsteidz Jūrmalu ar neaizmirstamu šovu!Šī gada 9. un 10. jūlijā Jūrmalā notika jau astotais Starptautiskais austrumu deju festivāls “Karavāna 2011”. Eksotisko deju teātra „Karinedance” organizētais festivāls katru gadu kļūst par visspilgtākajiem vasaras deju svētkiem Latvijā, kā arī par sava veida atskaites punktu Latvijas eksotisko deju studiju darbībā. Arī šogad festivāla apmeklētājus sagaidīja aizraujoši koncerti, šovi, konkursi un meistarklases, ko piedāvāja gan Latvijas, gan ārvalstu deju zvaigznes. Tāpat festivāla viesi varēja apmeklēt austrumu tirgu, kas piesaista skatītājus ar krāšņiem deju tērpiem, rotām, saldumiem, u.c.

Protams, arī “TRIUMFS” rādīja savu spilgto, aizraujošo, mežonīgo Āfrikas šovu, kas iekaroja pat Jūrmalas elitāro viesu sirdis! Skatītāji sacīja, ka šovs izskatījies tik īsts un pārliecinošs, it kā tas tiešām tiktu dejots pirms vairākiem gadsimtiem Āfrikā. Šova laikā „Triumfa” šovgupas dejotājas skatītājiem atklāja Āfrikas iedzīvotāju ikdienu, kura nav iedomājama bez medībām; sievietēm, kuras spēj izdejot sarežģītus soļus, uz galvas balansējot augļu grozus; un dažādām cilšu rituālu dejām. Festivāla viesus aizrāva iespaidīgais cilts Šamaņa uznāciens, kurš rituālos ir starpnieks starp cilvēku un garu pasauli.

Pēc „Triumfa” Āfrikas šova beigām sajūsmināti bija gan skatītāji, gan pašas dejotājas. Šova deju grupas meitenēm bija prieks šova noslēgumā ieraudzīt skatītāju mirdzošās acis un sajūsmu par izdevušos šovu!


<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv