Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

DS TRIUMFS duets - Lauris un Renāte -
kļūst par festivāla "DEBIJA 2011" uzvarētājiem2011. gada 23. oktobrī Maskavas namā norisinājās starptautiskais festivāls „Debija 2011”. Festivāls, kurš pulcina dalībniekus gan horeogrāfijas, gan vokāla, gan instrumentālajā, gan citās grupās kļuvis jau par ikgadēju tradīciju. Konkurss dalībniekiem dažādās vecuma grupās ļauj parādīt savas prasmes ne tikai festivāla viesiem, bet arī plašākai auditorijai, kas to var vērot on-line – interneta televīzijā. Iespaidīgo numuru sagatavošanai konkursanti nodevušies ar lielu atbildību un entuziasmu, tādēļ skatītāji un žūrija var vērot kolorītu, krāšņu programmu.

Deju studiju „TRIUMFS” konkursā šogad pārstāvēja Lauris Ostrovskis un Renāte Trūpa, piedāvājot skatītājiem un žūrijai aizkustinošu priekšnesumu no klasiskās Eiropas programmas – „Mīlestības stāsts”. Priekšnesuma pamatā bija lēnais valsis un pāris dejas valodā izstāstīja neaizmirstamu stāstu par traģiskiem notikumiem, kas piemeklē divus iemīlējušos cilvēkus un liek tiem šķirties uz mūžīgiem laikiem. Renātes un Laura uzstāšanās iekaroja skatītāju sirdis un izsauca milzīgas ovācijas. Arīžūrija atbilstoši novērtēja priekšnesumu, piešķirot duetam pirmo vietu. No sirds apsveicam Renāti un Lauri ar kārtējo uzvaru! Arī turpmāk vēlam panākumus radošajā jomā un vēl daudz krāšņu, oriģinālu šova numuru!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv