Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Rudens Starptautiskajā festivālā "BALTIC VOYAGE"
Deju Studija TRIUMFS atkal starp līderiem2011. gada 23. – 25. novembrī uz kruīza kuģa „Festival” norisinājās kārtējais starptautiskais mākslinieciskais festivāls „Baltic Voyage”, kurā piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas. Šoreiz vislielāko konkursantu skaitu pulcināja horeogrāfijas žanrs. Starptautiskas žūrijas un skatītāju vērtējumam tika pasniegti vokālie un deju numuri dažādos stilos – klasiskās un modernās dejas, džeza kompozīcijas, folkloras un mūsdienu deju uzvedumi. Svarīgi atzīmēt, ka šogad festivāla dalībnieku meistarības līmenis ir ievērojami audzis. Tērpu krāšņums un daudzveidība kā arī priekšnesumu režiju oriģinalitāte izsauca žūrijas un skatītāju sajūsmu.

Deju studiju „TRIUMFS” šajā festivālā pārstāvēja duets – Renāte Trūpa un Lauris Ostrovskis ar romantisku priekšnesumu no klasiskās Eiropas programmas – un trio – Šarlote Ābola, Ralfs Freimanis un Veronika Pokatova ar oriģinālu Latīņamerikas dejas - džaiva uzvedumu, kura pavadījumam tika izraudzīta populārā muzikālā kompozīcija „Candy man”. Šajā priekšnesumā partneris dejoja vienlaicīgi ar divām partnerēm.

Par līderiem klasiskajā žanrā pāru konkurencē, vecuma grupā 17 un vecāki, kļuva Lauris un Renāte, nopelnot deju studijas „TRIUMFS” kolekcijai vēl vienu zelta kausu. Šarlote, Ralfs un Veronika ieguva sudraba godalgu nominācijā „modern”, vecuma kategorijā 11 – 16 gadi, arī atnesot D/S „TRIUMFS” kausu. No visas sirds apsveicam dejotājus, kā arī viņu vecākus un trenerus, bez kuru palīdzības izcilie sasniegumi nebūtu iedomājami.

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv