Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

“TRIUMFS” starptautiskajā festivālā „Baltic Voyage 2011”
Rīga-Stokholma-Rīga
2011.gada 20.-22.aprīlī uz kruīza kuģa “Romantika” norisinājās starptautiskais bērnu un jauniešu radošais festivāls “Baltic Voyage 2011”. Festivālā piedalījās 22 solisti un 4 vokālie ansambļi, kā arī 27 deju kolektīvi, dažādās stilu kategorijās, vecumā no 4 līdz 22 gadiem. Deju studiju “Triumfs” festivālā pārstāvēja dejotāji Renāte Trūpa un Lauris Ostrovskis ar enerģisku latīņamerikas džaivu, deju kategorijā “modern”, un Luīze Zalcmane un Artūrs Riters ar aizkustinošu un romantisku vīnes valsi klasiskajā deju žanrā.

Jāatzīmē, ka “Triumfa” duetu uzstāšanās spilgti atšķīrās ar oriģinalitāti, sarežģītu horeogrāfiju un augstu izpildījuma līmeni. Uzstāšanās saņēma augstus vērtējumus, izsauca vētrainas festivāla skatītāju un prāmja pasažieru ovācijas, kā arī lielu žūrijas, slavenā kubiešu šova-baleta “Autentika Kuba” vadošo dejotāju, interesi.

Mēs ar prieku apsveicam Renāti Trūpu un Lauri Ostrovski ar godam nopelnīto otro vietu, kā arī Luīzi Zalcmani un Artūru Riteru, kas kļuva par klasiskās festivāla programmas čempioniem!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv