Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Sporta dejas Balles dejas pieaugušajiem Kāzu deja Brodveja džezs Austrumu dejas Čigānu dejas Salsa Latīņamerikas dejas Strip-plastika Hip-hops, džezs, moderns Karsējmeiteņu programma Deju aerobika
 

Visi Jauno Gadu sagaida pie svētku galdiem, bet “TRIUMFS” – grimētavāJaunais gads – tie ir īpaši svētki visiem! Tos svin visās valstīs un ar vērienu! Pastāv vairākas Jaunā gada sagaidīšanas receptes un tradīcijas. Vieni saka, ka Jaunais gads ir ģimenes svētki, otri uzskata, ka to labāk sagaidīt restorānā vai nakts klubā draugu lokā, trešie izvēlas doties ceļojumā un sagaidīt Jauno gadu eksotiskā atmosfērā. Taču “Triumfa” šova deju grupa pamanās apvienot visas šīs tradīcijas! Jaungada nakts šova grupai, kā jau daudziem māksliniekiem, ir darba nakts, tādēļ sagaidīt to ģimenes lokā pie bagātīgi uzklāta galda prakstiski nav iespējams! Nu jau kuro gadu “Triumfs” ar saviem šoviem šajos svētkus iepriecina visus Ogres Kultūras centra viesus. Iespaidīgās deju izrādes vienmēr ir Jaungada nakts sagaidīšanas kulminācija, tādēļ šova grupa uzstājas tieši pirms svētku salūta un Jaungada nakts pirmajā stundā!

“Pāris minūtes pirms Jaunā gada iestāšanās mēs, kā likums, attopamies grimētavā, un ja ne visas šova grupas radošā pieeja, tad mūsu Jaunā gada sagaidīšanas tradīciju diez vai varētu nosaukt par apskaužamu. Taču mēs esam radījuši savu recepti šo svētku sagaidīšanai un ne mazums sapņo to nobaudīt. “Triumfu” visi dejotāji patiesi uztver kā savu otro ģimeni, tādēļ mēs droši apgalvojam, ka sagaidām Jauno gadu ģimenes lokā. Turklāt, mūsu tuvinieki un draugi vienmēr brauc skatīties mūsu priekšnesumus, līdz ar to Jaunajā gadā dzer šampanieti un vēro krāšņo salūtu kopā ar mums – lūk, svētku sagaidīšana ārpus mājas, jautrā draugu kompānijā. Tā kā deju priekšnesums beidzas piecas minūtes pirms Jaungada, mēs vienmēr esam ģērbti eksotiskos tērpos un grimā, tādēļ gan mēs paši, gan visi klātesošie jūtas kā eksotiskā ceļojumā. Patiesību sakot – svētki tas ir dvēseles stāvoklis, tādēļ ar pareizu noskaņojumu, draudzīgu sabiedrību un nelielu meistarību, tie var būt neazmirstami pilnīgi jebkur!” stāsta deju studijas vadītāja Jekaterina Pihtina.

Neparasti, spilgti, emocijām bagātīgi un ar daudziem kurioziem atgadījumiem Jauno Gadu sagaida deju studija “Triumfs”!

<- atgriezties
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Piedrujas iela 3
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv