Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Par deju klubu “TRIUMFS” Vadītāji Pasniedzēji Šova grupa Dejotāji Nodarbību saraksts, cenas, noteikumi Mūsu sasniegumi Par mums raksta Partnieri Kontakti
 

Vadītāji


Direktore: Jekaterina PihtinaBaltijas Starptautiskās Akadēmijas absolvente, ieguvusi bakalaura grādu mākslas zinībās un kultūras menedžmentā, maģistra grādu ekonomikā. Viņa ir bijusi Latvijas izlases dejotāja un pašlaik ir Latvijas Sporta Deju Federācijas sertificēta trenere.

Jekaterina Pihtina un dejošana – jau kopš bērnības tie ir divi nešķirami jēdzieni.

2000. gadā, beidzot savu profesionālās dejotājas karjeru, Jekaterina Pihtina izveidoja Sporta deju klubu “TRIUMFS” un kļuva par tā vadītāju. 2004. gadā “TRIUMFS” atteicās no viena stila specializācijas un kļuva par pirmo deju klubu Latvijā, kas savā piedāvājumā apvienoja dažādus deju stilus. Uzstādot augstus pakalpojumu kvalitātes standartus, Jekaterina Pihtina vienmēr tiecas pēc maksimāli kvalitatīvākā darba izpildījuma un to ar panākumiem realizē savā deju klubā - popularizējot dažādus deju stilus, ik gadu organizējot slēgtos kluba pasākumus, kā arī izveidojot interesantus un krāšņus, teicama līmeņa koncertus un festivālus uz prestižākajām Latvijas deju skatuvēm.

Saviem klientiem “TRIUMFS” piedāvā arī citus pakalpojumus – dejotāja imidža izveidi, tērpu modelēšanu un šūšanu, skatuves make-up meistarklases un dejotāju portfolio izveidi.

Nu jau desmito gadu, Jekaterinas Pihtinas vadībā, deju klubs “TRIUMFS” ir kļuvis par pazīstamu tirgus zīmi Latvijas deju industrijā, kurai raksturīgākās tādas īpatnības kā dejotāju augstā meistarība un perfekti izkoptais stils, deju uzvedumu oriģinalitāte un izteiksmīgums, ļoti silta un draudzīga atmosfēra kolektīvā.
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv