Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Par deju klubu “TRIUMFS” Vadītāji Pasniedzēji Šova grupa Dejotāji Nodarbību saraksts, cenas, noteikumi Mūsu sasniegumi Par mums raksta Partnieri Kontakti
 

Šova deju grupa “TRIUMFS”Šova deju grupa "Triumfs" ir plaši pazīstama gan starp deju cienītājiem, gan arī deju profesionāļu aprindās. Nu jau piekto gadu kolektīva dejotājas valdzina Latvijas un ārzemju auditoriju ar savām krāšņajām deju programmām, uzstājoties dažādos svētkos, svinībās, prezentācijās, koncertos un privātajos pasākumos. Deju grupas “TRIUMFS” repertuārs ir ļoti daudzveidīgs – sākot ar eksotiskām tautas dejām (austrumu, Indijas, Brazīlijas, Spānijas, čigānu), līdz mūsdienu dejām, iekļaujot ekstravagantus kabarē šovus un deju uzvedumus, džeza-moderna stilā.

Šova grupas pamatsastāvā ir piecpadsmit meitenes ar teicamām horeogrāfiskām zināšanām un aktiermākslas prasmēm.

“TRIUMFS” deju kompozīcijas ir nākotnes šovs, kas nepeld plūsmas virzienā, atdarinot populāros kolektīvus, bet gan ir atradis pats savu ceļu. Klubs ar radošu pieeju spēj jau redzētas kustības pārvērst citās, vēl nebijušās. Šova grupa “TRIUMFS” lauž visus stereotipus par deju priekšnesumu kā tādu. Mūsu šovs ir jūtu fērija un jaunrade, teātra, mūzikas, dejas un specefektu harmonisks sajaukums.

Savā pastāvēšanas laikā šova grupa “TRIUMFS” ir uzstājusies uz Latvijas labākajām deju skatuvēm - Mazajā Ģildē, Maskavas nama koncertzālē, viesnīcās "Baltic Beach Hotel" un "Jomas sēta", Dzintaru koncertzālē, restorānā "Ogres prestižs", naktsklubos VEGAS, FASHIONCLUB, BIG POINT u.c. Kolektīva augstā līmeņa dejotprasme ir tikusi vairakkārt pieminēta presē.


Evija Krastiņa


Dejas mākslas apgūšanu uzsāka jau bērnībā. Kopš 2004. gada apgūst klubu dejas, hip-hopu un vēderdejas deju klubā “TRIUMFS”. 2005. gadā kļuva par deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju. Sekmīgi uzstājusies starptautiskajos festivālos “Karavāna” un “Baltic Talants”, starptautiskā festivāla “Debute 2009” sudraba godalgas ieguvēja.

Mīļākie deju stili – latino un Brodvejas džezs.

“Man “TRIUMFS” ir kā otrā ģimene, kurā katrs jūtas kā viens veselums. Agrāk dejas man bija kā hobijs, taču tagad tas ir dzīvesveids - regulāri treniņi, labi draugi un domubiedri, aizraujošas izrādes. Šeit Tu vienmēr tiec gaidīts, kopā ar Tevi priecājas par uzvarām un kopā pārdzīvo neveiksmes, radošās diskusijās dzimst jauni tēli un fantastiski deju šovi. Mūsu komanda draudzīgi svin pasākumus un atbalsta grūtos brīžos. Katrs treniņš dod daudzas universālas zināšanas, kuras ikviens gaida ar prieku. “TRIUMFS” ir kā pasaule, kurā visi vēlas būt daļiņa no tās”.


Jekaterina Ivančenko


Kopš bērnības aizraujas ar dejošanu. Četrus gadus apguvusi dejas mākslu klubā “TRIUMFS”. Dejoja sporta dejas, klubu dejas un hip-hopu. Kopš 2009. gada ir šovgrupas sastāvā. Piedalījusies starptautiskajos festivālos “Karavāna” un “Baltic Talants”.

Mīļākais deju stils - Brodvejas džezs.

“Man patīk, ka mūsu “TRIUMFA” komanda ir liela, draudzīga ģimene. Šeit visi viens otram palīdz, sniedz atbalstu grūtos brīžos. Šeit valda dvēseļu vienotība un savstarpēja sapratne. “TRIUMFS” – tie ir neparasti šovi, spilgta dzīve, interesanti cilvēki un pastāvīgs darbs ar sevi. “TRIUMFS” sniedz mums pārliecību par savām spējām, pilnveido, atbrīvo no kompleksiem, asina prātu, kā arī dod iespēju kopā radīt ko tiešām fantastisku.”

Luīze Zalcmane


Sāka dejot četru gadu vecumā. Kopš septiņu gadu vecuma dejo studijā “TRIUMFS”. Jekaterinas Pihtinas vadībā ir apguvusi sporta dejas mākslu un vairākkārt izcīnījusi uzvaras LSDF sacensībās. Skolā, obligātā kursa ietvaros, ir apguvusi klasiskā baleta pamatus. 2011. gadā atsāka dejot tautas deju ansamblī “Pīlādzītis”, kā arī kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju. “TRIUMFA” šova deju grupas sastāvā ir kļuvusi par festivāla “Talent Show 2012” uzvarētāju, kā arī uzstājusies starptautiskajos festivālos “Karavāna” un “Baltic Voyage”.

Mīļākie deju stili – latino, Brodvejas džezs un karsējmeiteņu dejas.

“Man “TRIUMFS” ir brīnišķīgu cilvēku kopums, otrā ģimene, kur tevi gaida, atbalsta, priecājās par uzvarām un palīdz pārvarēt neveiksmes. “TRIUMFĀ” es iegūstu lietderīgas zināšanas un pieredzi, daudz domubiedru un draugu. Šeit deja kļūst par likteni. “TRIUMFS” ir deju stilu daudzveidība, neaprakstāms pozitīvisma un enerģijas lādiņš, neaizmirstami šovi, entuziasms, dvēseliskums, spilgta un aizrautības pilna dzīve, kā arī lieliska iespēja pilnveidot sevi. Pasniedzēji ir fantastiski ne tikai kā profesionāļi, bet arī kā lieliski cilvēki, kuri ir saprotoši, enerģiski un gatavi sniegt atbalstu jebkurā situācijā.”.


Inga Salceviča


Ar dejas mākslu iepazinās piecu gadu vecumā deju studijā “TRIUMFS”. Jekaterinas Pihtinas vadībā ir apguvusi sporta dejas mākslu un vairākkārt izcīnījusi uzvaras LSDF sacensībās. Skolā, obligātā kursa ietvaros, ir apguvusi klasiskā baleta pamatus. 2011. gadā kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju. “TRIUMFA” šova deju grupas sastāvā ir izcīnījusi uzvaru festivālā “Talent Show 2012”, kā arī uzstājusies starptautiskajos festivālos “Karavāna” un “Baltic Voyage”.

Mīļākie deju stili – visi, ko dejo šova deju grupa “TRIUMFS”, bet mīļākais deju šovs – Burleska.

“Es ar pārliecību varu saukt mūsu kolektīvu par otro ģimeni, kurā man ir prieks ne tikai dejot un uzlabot deju prasmes, bet arī dalīties ar savām veiksmēm un neveiksmēm. Īpaši patīk mūsu vadītājas un deju treneres - Jekaterinas Pihtinas mācību stils - pasniegt visu ar humoru, pastāstīt interesantus piemērus par to, kādā tēlā ir jāiejūtas dejojot, kādas kustības jāizceļ un to, kas ir jādara, lai skatītājam būtu aizraujoši vērot notiekošo. “TRIUMFS” ir pozitīvu emociju, lietderīgu zināšanu un uzticīgu draugu avots”.


Anete Klimasa


Iesāka apgūt dejas mākslu ar sporta dejām DS “TRIUMFS”. Vairākkārt ir izcīnījusi uzvaras LSDF sacensībās. Sākumskolā divus gadus nodarbojās ar tautas dejām skolas kolektīvā “Musturiņi”. 2011. gadā kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju. “TRIUMFA” šova deju grupas sastāvā ir kļuvusi par starptautiskā festivāla “Talent Show 2012” uzvarētāju.

Mīļākie deju stili – Brodvejas džezs.

“Man “TRIUMFS” ir kā īsta ģimene, tur Tu vienmēr tiec gaidīts, vari apspriest jebkuru jautājumu ar saviem domubiedriem un draugiem, iegūt možu garastāvokli un pozitīvu enerģijas lādiņu. “TRIUMFA” atmosfēra nodrošina radošo dvēseles lidojumu, ļauj emocionāli atslābināties un tajā pašā laikā saņemt veselīgu fiziskās slodzes devu. Deju stilu daudzveidība, pasniedzēju profesionalitāte, nestandarta radošā pieeja un oriģināli šovi padara dzīvi spilgtu, interesantu un aizraujošu. Šeit ir patīkami uzturēties, interesanti mācīties un rodas vēlme piedalīties katrā jaunā projektā. “TRIUMFĀ” dejas prieks man no hobija pārvērties par dzīvesveidu”.


Evita Ostrovska


Ar dejas mākslu iepazinās četru gadu vecumā deju studijā “TRIUMFS”, kur dejo vēl joprojām. Vairākkārt ir izcīnījusi uzvaras LSDF sacensībās. Sākumskolā divus gadus nodarbojās ar netradicionālām dejām skolas kolektīvā “Pērles”. 2012. gadā iesāka apgūt salsu skolas pulciņa ietvaros, kā arī kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju.

Mīļākie deju stili – latīņamerikas dejas.

“Varu teikt, ka “TRIUMFS” ir mana otrā ģimene, manas dzīves neatņemama sastāvdaļa. Komandas gars un disciplīna, balstīta savstarpējā cieņā, māca koncentrēties, iekšēji savākties un noskaņot sevi mērķa sasniegšanai. Auditorijas mīlestība sniedz pārliecību par sevi un entuziasmu jauniem panākumiem. Augstie standarti, kurus uzstāda mūsu radošā pasniedzēja, ļauj mums nepārtraukti pilnveidot sevi. “TRIUMFS” māca ne tikai skaisti dejot, bet arī lieliski izskatīties, apgūt skatuves mākslas prasmi, pareizi pasniegt sevi dažādās situācijās izmantojot aktiermeistarību. Šeit dejotājs attīstās ne tikai fiziski, bet arī garīgi. “TRIUMFS” padara manu dzīvi spilgtu, radošu, interesantu, dāvina jaunus draugus, pozitīvas emocijas un noderīgas zināšanas.”


Viktorija Bulanova


Kopš 2009. gada dejo šovgrupas "TRIUMFS" junioru sastāvā. Starptautiskā festivāla “Karavāna” diplomēta dalībniece.

Mīļākie deju stili - indiešu un austrumu dejas.

“Apmeklējot austrumu deju nodarbības DS “TRIUMFS” ar apbrīnu skatījos uz šovgrupas meitenēm. Mans sapnis bija kļūt par vienu no viņām, un tas ir realizējies mūsu pasniedzējas – Jekaterinas Pihtinas dēļ. “TRIUMFS” - pozitīvas emocijas, interesanta un radoša dzīve un daudz jaunu draugu.”Anastāsija Briloviča


Apgūt deju mākslu iesāka piecu gadu vecumā. Dejoja sporta dejas, klubu dejas un hip-hopu. 2011. gadā kļuva par karsējmeiteņu grupas “TRIUMFS” dejotāju. Kopš 2012. gada augusta dejo šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāvā.

Mīļākie deju stili – čigānu un karsējmeiteņu dejas.

“Tikai nesen esmu kļuvusi par šī brīnišķīgā, spilgtā un radošā kolektīva sastāvdaļu, bet arī pa šo neilgo laiku esmu daudz ko iemācījusies. “TRIUMFA” kolektīvu uztveru kā savu otro ģimeni. Šeit ir daudz domubiedru un draugu, kuri, gluži tāpat kā es, ir iemīlējuši dejas mākslu, un kuriem deja ir kā dzīvesveids. Komandā valda pozitīva atmosfēra, strādā un dejo talantīgi cilvēki, realizējas unikāli radošie projekti.”


Šarlote Ābola


Piecu gadu vecumā iesāka apgūt sporta dejas DS “TRIUMFS” Jekaterinas Pihtinas vadībā. Dažus gadus nodarbojās ar mākslas vingrošanu. Vairakkārt ir izcīnījusi uzvaras LSDF sacensībās, kā arī starptautiskajos festivālos “Baltic Voyage” un “Talent Show”. 2013. gadā kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” dejotāju.

“Manu dzīvi “TRIUMFS” ir padarījis spilgtāku un aizraujošāku, es iemīlējos dejas mākslā. Nevaru iedomāties savu dzīvi bez dejām - tās jau ir kļuvušas par dzīvesveidu. Šeit ir jautri un interesanti, valda draudzīga atmosfēra, dejo pārsteidzoši talantīgi cilvēki, dzimst deju šedevri un iemirdzas jaunas zvaigznes. Neiedomājami sapņi kļūst par realitāti un dvēsele iegūst spārnus.”


Veronika Pokatova


Kops bērnības nodarbojās ar dejam. Iepazīties ar dejas mākslu iesāka deju studijā “Vecrīga” Allas Matjušenko vadībā. 2010. gadā dejoja DS “Dance Academy”. Kopš 2011. gada dejo DS “TRIUMFS”. Vairakkārt ir kļuvusi par LSDF sacensību un starptautisku festivālu - “Talent Show” un “Baltic Voyage” - uzvarētāju. 2013. gadā kļuva par šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāva dejotāju.

Mīļākie deju stili – visi, ko dejo šova deju grupa “TRIUMFS”.

“Tikai nesen kļuvu par šovgrupas “TRIUMFS” dalībnieci, bet man ir sajūta, ka dejoju tajā jau kopš bērnības. Šeit ir draudzīga atmosfēra, dalībnieces ir interesantas un talantīgas personības. “TRIUMFA” deju stilu daudzveidība reibina galvu ikvienam, kas patiesi mīl dejas mākslu. Mana dzīve ir kļuvusi spilgtāka, interesantāka, notikumiem bagātāka. Esmu ieguvusi daudz jaunu draugu un lietderīgu zināšanu. “TRIUMFS” ir labākais kolektīvs, kādā esmu dejojusi, jo tajā pastāv draudzība un savstarpēja cieņa. Šeit katrs jūtas kā ģimenē, jo starp kolektīva dalībniekiem ir siltas un mīļas attiecības. Man ir prieks būt vienai no deju kluba “TRIUMFS” meitenēm.”


Renāte Trūpa


Apgūt deju mākslu iesāka bērnībā. 4-5 gadu vecumā dejoja tautas deju ansamblī „Pūpolītis” Lielvārdē. 2000. gadā iesāka apgūt sporta dejas Jekaterinas Pihtinas vadībā Ogres Ģimnāzijas pulciņā. Kopš 2005. gada dejo pārī ar Lauri Ostrovski un nopietni nodarbojas ar sporta dejām DS “TRIUMFS”. Kopš 2011. gada Laura un Renātes duets ir iekļuvis šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāvā. Starptautisko festivālu “Baltic Voyage”, “Talent Show”, “Baltic Talants”, “Debute”, “Tusiņš 3 priedēs» un “Benefiss” vairākkārtēja uzvarētāja.

Mīļākie deju stili – latīņamerikas un Eiropas dejas.

“Es ar pārliecību varu saukt “TRIUMFU” par otro ģimeni, kurā pavadu lielāko sava brīvā laika daļu, attīstot deju prasmes. Deju grupa “TRIUMFS” ir dinamiska komanda, kura dod spilgtu, interesantu, pozitīvām emocijām pārpildītu un notikumiem bagātu dzīvi, un tajā pašā laikā, ir iespējams pilnveidot sevi, apgūt arvien jaunus stilus un tēlus, kā arī īstenot jaunus projektus. Šeit ir neparasti sirsnīga atmosfēra un talantīgi, radoši cilvēki. Nevaru iedomāties savu dzīvi bez deju kluba “TRIUMFS”, es to nemainītu ne pret vienu citu kolektīvu.”


Lauris Ostrovskis


Iesāka apgūt tautas deju mākslu bērnudārzā “Cīrulītis”. Piecu gadu vecumā iesāka nodarboties ar sporta dejām DS “TRIUMFS” Jekaterinas Pihtinas vadībā, kura izraisīja mīlestību pret dejas mākslu. Vairakkārt ir izcīnījis uzvaras LSDF sacensībās. Kopš 2005. gada dejo pārī ar Renāti Trūpu, ar kuru arī ir sasniedzis visaugstākos rezultātus. Kopš 2011. gada Laura un Renātes duets ir iekļuvis šova deju grupas “TRIUMFS” pamatsastāvā. Starptautisko festivālu “Baltic Voyage”, “Talent Show”, “Baltic Talants”, “Debute”, “Tusiņš 3 priedēs” un “Benefiss” vairākkārtējs uzvarētājs.

Mīļākie deju stili – Eiropas (standarta) dejas.

“Man “TRIUMFS” ir otrā ģimene, labi draugi, draudzīga komanda, spilgti deju šovi, interesanta un radoša dzīve un neparasta pašizpausmes iespēja. Ar nepacietību gaidu katru nodarbību un katru uzstāšanos, jo tās izstaro prieku, kaislības un emocijas. Mūsu deju šovi padara cilvēkus laimīgus...”DS TRIUMFS bijušie dejotāji
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv