Deju studija «TRIUMFS»  
 
 
Par deju klubu “TRIUMFS” Vadītāji Pasniedzēji Šova grupa Dejotāji Nodarbību saraksts, cenas, noteikumi Mūsu sasniegumi Par mums raksta Partnieri Kontakti
 

PasniedzējiMūsu pasniedzēji ir profesionāli un pieredzes bagāti horeogrāfi – režisori, laika pārbaudīti speciālisti ar pašizveidotu kursu un mācību metodi. Viņi regulāri pilnveido savas zināšanas un meistarību, apmeklējot pasaules slavenu horeogrāfu meistarklases, kā arī pētot jaunākās tendences deju virzienos, strādājot tikai ar aktuālām deju kustībām un tehnikām.

Jūs varat iepazīties ar mūsu pasniedzējiem jau mājas lapā, izlasot viņu rezumē. Izvēlieties tīkamāko un nāciet mācīties, deju klubs “TRIUMFS” Jūs gaida!


Jekaterina Pihtina


Latvijas un starptautisko sporta deju sacensību balvu ieguvēja un uzvarētāja, Latvijas izlases locekle Latīņamerikas programmā, sertificēta Latvijas Sporta deju federācijas trenere. Jekaterina regulāri pilnveido savu meistarību, apmeklējot tādu pasaules vadošo sporta deju speciālistu seminārus un meistarklases kā Pols Homs, Džordans Nordins, Luis Van Amstels, Allans Tonsbergs, Massimo Džiordžani, Dmitrijs Timohins, Džeims Kolins, Paolo Bosko, Loraine Rohdin u.c. Papildus sporta deju mākslas apguvei, Jekaterina ir mācījusies klasisko deju pie slavenās Latvijas Nacionālās operas un baleta teātra solistes Tatjanas Madžules, nodarbojusies ar klasisko un moderno deju Olgas Žitluhinas vadībā, apguvusi austrumu un spāņu-arābu deju tehniku slavenās vācu horeogrāfes Enussas vadībā; strip-plastiku - deju kluba “Alternatīva” pasniedzējas Valērijas Zakatejevas meistarklasēs. Flamenko dejas pamatus - kolektīva “Costa del Flamenco” vadītājas Lilijas Safinovas meistarklasēs.

Jekaterina pasniedz sporta dejas; austrumu, čigānu, spāņu un brazīliešu dejas; Brodvejas džezu, strip-plastiku un salsu, kā arī ir šova deju grupas TRIUMFS horeogrāfe, režisore un mākslinieciskā vadītāja. Viņas deju uzvedumu raksturīgākās iezīmes ir oriģināla horeogrāfija, harmonisks dažādu pasaules tautu deju stilu un elementu sajaukums, radoša dramaturģija un emocionāla degsme katrā dejā. Pasniedzēja strādā gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem. Pēc skolēnu teiktā: “Jekaterina – tā ir kolektīva dvēsele, dejas filozofs. Radoša, talantīga, līdzjūtīga, atbildīga, izglītota, spējīga atrast pieeju jebkuram skolēnam. Viņas panākumu atslēga slēpjas prasmē iemācīt dzīvot uz skatuves ne tikai cilvēka ķermeni, bet arī viņa dvēseli, tas ir, iemīlēties dejas burvības valdzinājumā. Jebkurā situācijā un jebkuros apstākļos Katrīna saglabā optimistisku skatu uz dzīvi.” Uz katru “TRIUMFA” treniņu dejotāji nāk ar labu garastāvokli, mundru noskaņojumu, kā arī, vienmēr gaidot Katrīnas jaunās idejas un radošos pasākumus.


Edgars Meilands


Dejas mākslas apguve sākās ar sporta dejām, pateicoties deju kluba “TRIUMFS” vadītājai – Jekaterinai Pihtinai, kuru Edgars uzskata par savu “deju māmiņu”. Sporta deju sacensību dalībnieks un laureāts, Latvijas Sporta deju federācijas loceklis. 2005. gadā Edgars aizrāvās ar hip-hop deju kultūru, dejotprasmi attīstot pašmāju TRIUMFĀ. Dzīvesvietas maiņa lika Edgaram atteikties no dejošanas šajā klubā. Meklējot jaunas iespējas savai deju meistarības pilnveidošanai un hip-hop stila attīstīšanai, Edgars nokļuva slavenajā Rīgas deju studijā “Todes”, kur uzreiz tika pieņemts augstākā līmeņa grupā. Edgars jau vairāk nekā trīs gadus strādā Rīgas “Todes” šovbaleta grupas pamatsastāvā un deju grupas “Most Wanted Crew” sastāvā. Viņš bijis arī televīzijas projekta “Zelta talanti” dalībnieks.

Edgaram ir apbrīnojamas improvizācijas spējas, viņš ir spilgts mūsdienu deju pārstāvis ar pamatīgi apgūtiem deju pamatiem. Viņa mīļākie deju stili ir Jazz un LA. Dejo un pasniedz plašu hip-hop novirzienu klāstu. Strādā jaunajā un šobrīd populārajā stilā: Newstyle – LA. Viņa mīļākie horeogrāfi ir Mia Michaels un Wade Robson. Edgars ir uzkrājis bagātīgu pieredzi gan skatuves deju veidošanā, gan to izpildīšanā lielas auditorijas priekšā.


Ērika Gridņeva


Dejas Ērika ir mīlējusi jau kopš bērnības. Piecu gadu vecumā, mamma aizveda Ēriku Rīgas deju studiju TODES, kur viņa dejo līdz šodienai!

Dejas mākslu Ērika apguva tādu slaveno pasniedzēju vadībā, kā Vladimirs Ponamorjovs (balets) un Andris Bukolovskis (džezs). Pateicoties DS TODES regulārai pedagogu maiņai, ir apgūti sekojošie mūsdienu deju stili: Hip-Hop, House, LA, Waаcking, Vogueing, Locking, Crump un citi.

Savas deju karjeras laikā, Ērika ir saņēmusi daudz diplomu un balvu. 2005. gadā piedalījās bērnu Eirovīzijas konkursā, Ventspilī. Divkārt ir ieguvusi labākas DS TODES dejotājas titulu. No 2008.gada regulāri piedalās starptautiskajā popmūzikas izpildītāju konkursā ”Jaunais Vilnis”.

Ērika lieliski dejo un pasniedz džezu, hip-hopu, LA, kā arī citus mūsdienu deju stilus. Viņa brīvi sastrādājas ar dažāda vecuma cilvēkiem, māk viegli un saprotami paskaidrot un parādīt pat vissarežģītākos deju soļus, īpašu uzmanību veltot kompozīcijai. Jau vairākus gadus pasniedz DS „TRIUMFS”.

„Viens no pašiem svarīgākiem manas dzīves pedagogiem, reiz teica vārdus kas iegāja manā sirdī uz mūžu - „Dzīve – ir deja, bet deja ir liktenis.” Es vēlos, lai par katra DS „TRIUMFS” dejojoša bērna likteni kļūst deja!”.


Evija Krastiņa


Bērnībā dejojusi tautiskās dejas. No 2000. gadā dejoja klasisko baletu, Ogres kultūras centrā. 2003. gada turpināja apgūt baleta dejas mākslu Rīgā. 2004.gadā, vēlme apgūt dažādus deju stilus, atveda Eviju uz deju studiju „TRIUMFS”, kurā, Jekaterina Pihtinas vadībā, viņa attīstījās kā profesionāla dejotāja, no sirds iemīlējās dejā un kļuva par horeogrāfu. Šeit viņa apguva mūsdienu kluba dejas, austrumu, čigānu, indiešu, Latīņamerikas dejas, kā arī Brodvejas džezu, strip-fashion un karsējmeiteņu dejas. Pēc Evijas domām, svarīgākais dejā ir izpildītāja individualitāte, emocionālais saturs, kā arī enerģijas lādiņš, kuru dejotājs sniedz skatītājam.

Kopš 2005. gada Evija dejo šova deju grupa TRIUMFS sastāvā, bet 2008. gadā kļuva par vienu no vadošajām šī radošā kolektīva solistēm. Grupas sastāvā veiksmīgi uzstājusies uz labākajiem Latvijas un Lietuvas deju laukumiem – Mazajā Ģildē, Maskavas nama koncertzālē, Dzintaru koncertzālē, restorānā “Ogres Prestižs”, naktsklubos VEGAS, FASHIONCLUB, MАRTINI CLUB u.c. Evija ir arī starptautisko festivālu “Karavāna” un “Baltic Talants” diplomande, starptautiskā festivāla “Debute 2009” sudraba godalgas ieguvēja.

Evija dejo un pasniedz eksotiskās dejas, Latino un salsu, Brodvejas džezu un strip-fashion, kā arī karsējmetenu dejas. Viņa prot atrast kopīgu valodu ar jebkura vecuma cilvēkiem, pedantiski un tieši izklāstīt katras dejas tehniskās īpatnības, atveidot nepieciešamo emocionālo stāvokli.

“Es ārkārtīgi mīlu dejas mākslu. Manuprāt, deja māca ne tikai pārvaldīt savu ķermeni un graciozi kustēties, bet arī palīdz atrast sevi un veidot savu tēlu; pateicoties tai, cilvēki iepazīstas ar citām kultūrām, satiek jaunus draugus un sāk pozitīvi uztvert pasauli. Es ar prieku dalīšos savā pieredzē ar katru, kurš vēlēsies apgūt dejas mākslu”.
Latvija
Ogre, Brīvības iela 15
Rīga, Hāpsalas iela 15
tālr. +371 29-264-995
info@triumfsdance.lv
Copiright (c) www.triumfsdance.lv